Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Megane E-TECH

Număr anunț
DA41078890
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDAOANI (CUI 15945231)
Furnizor / câștigător
AUTO MOLDOVA SA (CUI 7983978)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,15 RON
Valoare atribuită
698,15 RON
Data publicării
31.08.2026 13:32
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,15 RON

din 698,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.