Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Programul de formare specializată pt. funcțiile de conducere din sectorul public 14.09-09.10.2026
- Număr anunț
- DA41083349
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA (CUI RO14920794)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL NAŢIONAL DE ADMINISTRAŢIE (CUI 37589690)
- Cod CPV
- 80510000-2 · Servicii de formare specializata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:36
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro