Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament Google Workspace Education Teaching and Learning Add-on
- Număr anunț
- DA41083333
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI (CUI 3264619)
- Furnizor / câștigător
- EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,60 RON
- Valoare atribuită
- 383,60 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:36
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
383,60 RON
din 383,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro