Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzori electrochimici pentru aparatul portabil multigaz MultiRAE Lite

Număr anunț
DA41079928
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BRAILA (CUI 11472262)
Furnizor / câștigător
ROM TECH SRL (CUI RO8944055)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
31.08.2026 14:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.