Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje agricole si forestiere

Număr anunț
DA41072376
Autoritate contractantă
Comuna Simonesti (CUI 4367710)
Furnizor / câștigător
EXA-TRADE SRL (CUI RO7029853)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,45 RON
Valoare atribuită
826,45 RON
Data publicării
28.08.2026 14:32
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,45 RON

din 826,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.