Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analiză de Risc la Securitatea Fizică pentru Primărie de Comună

Număr anunț
DA41084341
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (CUI 3372149)
Furnizor / câștigător
AZYAN CONSULTING S.R.L. (CUI 54550291)
Cod CPV
90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
01.09.2026 10:21
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.