Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINSECTIE SI DERATIZARE
- Număr anunț
- DA41084149
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORSOVA (CUI 4675477)
- Furnizor / câștigător
- ANTOMIR S.R.L. (CUI 24170070)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.284,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.284,50 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:13
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.284,50 RON
din 1.284,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro