Atribuită Atribuire

Achizitie lapte condensat, 200 buc, 20 buc/set, 10 seturi x 5.12 ron conform referat nr 31383/26.08.2026, factura nr 224004/01.09.2026, bon fiscal nr 0022/01.09.2026. Valoarea achizitiei 51.17 ron

Număr anunț
DAN2843970
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
15511600-9 · Lapte condensat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
51,17 RON
Data anunțului
01.09.2026 12:32

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.