Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,2% sub estimat
”Reparații trotuar, carosabil și linii de tramvai str. Basarabiei - sector cuprins între Piața Energiei și str. Nae Leonard” – proiectare si executie
- Număr anunț
- SCNA1136597
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 45234121-0 · Lucrari pentru tramvai (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.650.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.638.700 RON 0,2% sub estimat
- Data anunțului
- 01.09.2026 14:53
- Anunț de participare
- SCN1177094
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
21.07.2026 13:38Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177094.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 1
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
Subcontractanți 1
SCANDO CUI 1159625
Valoare atribuită
5.638.700 RON
din 5.650.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 11.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.