Ofertă acceptată Cumpărare directă

Deratizare sub 400 mp

Număr anunț
DA41086845
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
Furnizor / câștigător
SALUBRITAS SA (CUI RO9966140)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,28 RON
Valoare atribuită
241,28 RON
Data publicării
01.09.2026 12:17
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,28 RON

din 241,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.