Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinfectie, dezinsectie si deratizare

Număr anunț
DA41086717
Autoritate contractantă
SCOALA GIMANZIALA BALILESTI (CUI 29373326)
Furnizor / câștigător
COMPLET DDD CLEANING SRL (CUI 17743298)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.408 RON
Valoare atribuită
3.408 RON
Data publicării
01.09.2026 12:11
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.408 RON

din 3.408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.