Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dezinfectie, dezinsectie,deratizare pache
- Număr anunț
- DA41085749
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IACOB NEGRUZZI (CUI 17145480)
- Furnizor / câștigător
- DORIANA VET SRL (CUI RO21715105)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.450 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:26
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.450 RON
din 4.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro