Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de dezinsectie, dezinfectie, deratizare - GPP TEDI

Număr anunț
DA41085747
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
Furnizor / câștigător
IGIENA EUROALIMENT SRL (CUI 29419660)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.834,56 RON
Valoare atribuită
1.834,56 RON
Data publicării
01.09.2026 11:26
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.834,56 RON

din 1.834,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.