Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatare a cosurilor de fum sobelor si semineelor

Număr anunț
DA41085029
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Petre Mironescu Mera (CUI 24197440)
Furnizor / câștigător
COŞARUL HOINAR SRL (CUI 37137512)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
01.09.2026 10:52
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.