Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinsectie si dezinfectie la CIAPAD Sfanta Ana, unitate din subordinea DGASPC Satu Mare

Număr anunț
DA41074652
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
MIXT SERVICE SRL (CUI 647857)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.366,50 RON
Valoare atribuită
2.366,50 RON
Data publicării
31.08.2026 09:58
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.366,50 RON

din 2.366,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.