Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispenser prosop V inox satinat Meco PD480V
- Număr anunț
- DA41088582
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39514400-2 · Distribuitoare automate de servetele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892,53 RON
- Valoare atribuită
- 904,68 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:36
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
904,68 RON
din 892,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro