Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii medicale medicina muncii/control medical periodic

Număr anunț
DA41088475
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN SAVOIU" TARGU-JIU (CUI 29099752)
Furnizor / câștigător
MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.899 RON
Valoare atribuită
2.899 RON
Data publicării
01.09.2026 13:31
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.899 RON

din 2.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.