Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE CAMION 295/80 R22.

Număr anunț
DA41088456
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL UNGURIU - SERVICIUL SALUBRIZARE (CUI 41807319)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.942,15 RON
Valoare atribuită
2.942,15 RON
Data publicării
01.09.2026 13:30
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.942,15 RON

din 2.942,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.