Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICINA MUNCII AN SCOLAR 2026 - 2027

Număr anunț
DA41088169
Autoritate contractantă
Colegiul National "Emil Racovita" Iasi (CUI 4701592)
Furnizor / câștigător
MEDICALASIST SRL (CUI 17234308)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
01.09.2026 13:17
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.