Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tuburi PCR / Tub PCR / Microtuburi Eppendorf 1.5ml cu capac / Tub Eppendorf
- Număr anunț
- DA41087211
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA PLOIESTI (CUI 2844553)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:34
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro