Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit reparatie trapa de condens 90gr/180gr sterilizator

Număr anunț
DA41086465
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI RO38022073)
Cod CPV
42131146-1 · Clapete de retinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616,29 RON
Valoare atribuită
1.616,29 RON
Data publicării
01.09.2026 11:59
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616,29 RON

din 1.616,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.