Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corpuri de iluminat - cămin cultural
- Număr anunț
- DA41086276
- Autoritate contractantă
- COMUNA TURNU ROSU (CUI 4603519)
- Furnizor / câștigător
- NEON LIGHTING SRL (CUI RO6799161)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.718,96 RON
- Valoare atribuită
- 44.718,96 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:49
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.718,96 RON
din 44.718,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro