Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON B470 C30/37

Număr anunț
DA41083840
Autoritate contractantă
COMUNA SENDRENI (CUI 3553269)
Furnizor / câștigător
TB IMPORT EXPORT (CUI RO1655165)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.446 RON
Valoare atribuită
4.446 RON
Data publicării
01.09.2026 10:00
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.446 RON

din 4.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.