Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pantalon Interventie UfPro Striker XT Gen.3 Combat Pants
- Număr anunț
- DA41083446
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Covasna (CUI 4202118)
- Furnizor / câștigător
- ELITE TACTICAL SRL (CUI 36834252)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 982,56 RON
- Valoare atribuită
- 982,56 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:42
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
982,56 RON
din 982,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro