Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de medicina muncii siguranta circulatiei
- Număr anunț
- DA41082404
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MED CENTRUL MEDICAL IRINA SRL (CUI 12058405)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:49
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro