Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA41079403
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
CONVEST MEDICAL S.R.L. (CUI 40077895)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480 RON
Valoare finală
2.480 RON
Data publicării
31.08.2026 14:01
Data finalizării
01.09.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.