Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator Ultracell | UL12V9AH | UL9-12 | Baterie UPS | 12 V | 9 A | Borne F1 | 152 x 65 x 93.4 mm

Număr anunț
DA41078359
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,22 RON
Valoare atribuită
165,22 RON
Data publicării
31.08.2026 13:06
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,22 RON

din 165,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.