Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII DRUMURI COMUNALE PRIN PLOMBAREA GROPILOR CU ASFALT CALD
- Număr anunț
- DA41074624
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI RIFOV (CUI 2845559)
- Furnizor / câștigător
- BASCULA TRANS SRL (CUI RO14621857)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.497 RON
- Valoare atribuită
- 94.497 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:56
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94.497 RON
din 94.497 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro