Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Conducte alimentare cu apa si accesorii
- Număr anunț
- DA41088411
- Autoritate contractantă
- COMUNA OLTENESTI (CUI 3337737)
- Furnizor / câștigător
- GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
- Cod CPV
- 44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.484,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.484,46 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:28
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.484,46 RON
din 2.484,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro