Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pâine Alba de Vel Pitar 500gr conform Contract furnizare A-2357 din 01.09.2026

Număr anunț
DA41088186
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01013 Targu Carbunesti (CUI 4351934)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
01.09.2026 13:18
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.