Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATII DE APA

Număr anunț
DA41088115
Autoritate contractantă
APA CANAL GLODEANU-SILISTEA (CUI RO47246924)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,64 RON
Valoare atribuită
663,64 RON
Data publicării
01.09.2026 13:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,64 RON

din 663,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.