Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spuma activa concentrata

Număr anunț
DA41088004
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
ANIELO & MARIO CO SRL (CUI RO17172051)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare atribuită
1.848 RON
Data publicării
01.09.2026 13:11
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848 RON

din 1.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.