Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vanzare servicii montaj accesorii instalatie fotovoltaica cu acumulatori

Număr anunț
DA41087792
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINILE (CUI 16556488)
Furnizor / câștigător
BMC VISION & ELECTRIC S.R.L. (CUI 45511650)
Cod CPV
45261215-4 · Lucrari de acoperire cu panouri solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.917,34 RON
Valoare atribuită
109.917,34 RON
Data publicării
01.09.2026 13:02
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.917,34 RON

din 109.917,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.