Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou Led 48W Tavan Casetat + Mointaj

Număr anunț
DA41087443
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
Furnizor / câștigător
INFOCALC REPARATII SRL (CUI RO29210655)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,96 RON
Valoare atribuită
1.652,96 RON
Data publicării
01.09.2026 12:45
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,96 RON

din 1.652,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.