Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT DE CURCAN DEZOSAT

Număr anunț
DA41087026
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.232 (CUI 4340293)
Furnizor / câștigător
IV Prod Com (CUI RO5749297)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.802,10 RON
Valoare atribuită
11.802,10 RON
Data publicării
01.09.2026 12:26
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.802,10 RON

din 11.802,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.