Ofertă acceptată Cumpărare directă

Harap alb-paine integrala cu 25% maia, feliata-500 g

Număr anunț
DA41085666
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Furnizor / câștigător
SC COMCEREAL SA VRANCEA (CUI RO8206929)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.475 RON
Valoare atribuită
8.475 RON
Data publicării
01.09.2026 11:22
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.475 RON

din 8.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.