Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ALIMENTE CONFORM ADV1544147
- Număr anunț
- DA41085501
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01013 Targu Carbunesti (CUI 4351934)
- Furnizor / câștigător
- LECONFEX SRL (CUI RO2092175)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.069,25 RON
- Valoare atribuită
- 9.069,25 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:14
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.069,25 RON
din 9.069,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro