Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire conducta apa PEHD DN 50 mm PN 10 PE 100
- Număr anunț
- DA41083534
- Autoritate contractantă
- COMUNA VERESTI (CUI 4327529)
- Furnizor / câștigător
- SER CONSTRUCT SRL (CUI RO23379320)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.520 RON
- Valoare atribuită
- 28.520 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:46
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.520 RON
din 28.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro