Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raft metalic depozitare, Bricol 40, 5 polite, tabla, 80 kg / polita, 180 x 90 x 40 cm, gri, montaj c

Număr anunț
DA41079818
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39151100-6 · Rastele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.514,05 RON
Valoare atribuită
1.514,05 RON
Data publicării
31.08.2026 14:22
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.514,05 RON

din 1.514,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.