Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,4% sub estimat
TELEMEA SEMISARATA
- Număr anunț
- DA41073242
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- TARPI SRL (CUI RO3672154)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,75 RON
- Valoare atribuită
- 342 RON 14,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2026 08:08
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
342 RON
din 399,75 RON estimat
14,4%
Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 57,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.