Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese ARBOS 5100

Număr anunț
DA41088132
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.198,81 RON
Valoare atribuită
5.198,81 RON
Data publicării
01.09.2026 13:16
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.198,81 RON

din 5.198,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.