Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare prize de impamantare , paratrasnet si continuitati electrice

Număr anunț
DA41087684
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET CONSTANTA (CUI 27448201)
Furnizor / câștigător
ELDOS S.R.L. (CUI RO3444989)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066,15 RON
Valoare atribuită
2.066,15 RON
Data publicării
01.09.2026 12:57
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,15 RON

din 2.066,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.