Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE conf ADV1545706

Număr anunț
DA41087621
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM DISTRIBUTIE S.R.L. (CUI RO41256848)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,78 RON
Valoare atribuită
389,78 RON
Data publicării
01.09.2026 12:54
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,78 RON

din 389,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.