Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizare trotuar si rigola carosabila in comuna Micula judetul Satu Mare
- Număr anunț
- DA41087504
- Autoritate contractantă
- COMUNA MICULA (CUI 3897297)
- Furnizor / câștigător
- DRAVAS TEHNIC S.R.L. (CUI 45305102)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.244,98 RON
- Valoare atribuită
- 175.244,98 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:48
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175.244,98 RON
din 175.244,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro