Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serodeps 10mg-cpr.film x 28-Terapia RO ESCITALOPRAMUM

Număr anunț
DA41085605
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,70 RON
Valoare atribuită
108,70 RON
Data publicării
01.09.2026 11:19
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,70 RON

din 108,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.