Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSITOARE POLONEZA 1.85M

Număr anunț
DA41085549
Autoritate contractantă
COMUNA STUDINA (CUI 4491300)
Furnizor / câștigător
RIDACON TEX SRL (CUI RO15880051)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.913,22 RON
Valoare atribuită
6.913,22 RON
Data publicării
01.09.2026 11:17
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.913,22 RON

din 6.913,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.