Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare pneuri si achizitie furtun hidraulic

Număr anunț
DA41085013
Autoritate contractantă
COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
Furnizor / câștigător
MYRA AUTO TRANS SRL (CUI RO18837323)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,80 RON
Valoare atribuită
445,80 RON
Data publicării
01.09.2026 10:51
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,80 RON

din 445,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.