Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teaca de acces ureteral flexibila cu functie de aspirare si recipient colectare, de unica folosinta

Număr anunț
DA41084955
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
LEVELUP INNOVATION S.R.L. (CUI 40576810)
Cod CPV
33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
01.09.2026 10:48
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.