Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piesa otel tip schija standard (piesa mica) Material 1.2210
- Număr anunț
- DA41041879
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE CNC S.R.L. (CUI 30174327)
- Cod CPV
- 44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.700 RON
- Valoare atribuită
- 15.700 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 07:54
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.700 RON
din 15.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro