Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotica

Număr anunț
DA41087756
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 14136763)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PENTRU ACCESIBILITATE SI AJUTOR A PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI RO51253490)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.358,20 RON
Valoare atribuită
13.358,20 RON
Data publicării
01.09.2026 13:00
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.358,20 RON

din 13.358,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.